• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Flyplasshotell Lisboa

blazius

ScanFlyer Silver
Medlem
Skal fly OSL-LIS-FNC med familie (2 voksne og 3 barn i alderen 5-9) og vurderer å ta en overnatting på LIS i stedet for å reise helt frem samme kveld (er i få fall på FNC 23:45 lokal tid, tilsvarende 01:45 norsk tid). Noen som har erfaring fra OK hoteller nær flyplassen? Det er kun for å få en natts søvn, det blir neppe overskudd til noen bytur. Pris og enkel forbindelse fra/til flyplassen er viktigst.
 
Last edited:
Radisson ligger relativt tæt på lufthavnen. Ellers er der faktisk kun ca 15 minutter i taxa til centrum.
 
Jo, har vurdert SAS, men skulle helst hatt noe i gangavstand fra terminalen, om mulig. Taxi med 5 pers blir fort 2 drosjer, det er ikke alltid ideelt når deler av reisefølget ikke er flinke i utenlandsk. Har ellers sett på Holiday Inn som også ligger noenlunde i nærheten (men ikke akkurat gangavstand det heller...)
 
Last edited:
Jo, har vurdert SAS, men skulle helst hatt noe i gangavstand fra terminalen, om mulig. Taxi med 5 pers blir fort 2 drosjer, det er ikke alltid ideelt når deler av reisefølget ikke er flinke i utenlandsk. Har ellers sett på Holiday Inn som også ligger noenlunde i nærheten (men ikke akkurat gangavstand det heller...)

Da er faktisk RadissonBlu nærmere, og forresten så er taxi i Lisboa latterlig billig.
 
Tror ikke det finnes hoteller i gangavstand fra LIS, så man må nok inn i en taxi uansett. Radisson ligger uansett like ved, og er etter min erfaring, et helt greit hotell.
 
Du er vel neppe like "heldig" som meg, men for noen år siden reiste jeg med taxi inn fra flyplassen i Lisboa, og sjåføren snakket norsk... (også).
 
Endte opp på Holiday Inn. Fikk et greit tilbud på 65€ per dobbeltrom (2 stk) inkl shuttle til/fra flyplassen. Med skyttelbuss og frokost ble Radisson nærpå dobbelt så dyrt... Siden det stort sett skal soves er det neppe verdt prisen.
 
Back
Top