Finnes jorden rundt inkludert Papeete?

robertaas

Helgeturekstremist
Medlem
Tenkte at om man skule fly til Papeete så er flighten såpass dyr at man like gjerne kunne tatt en billett jorden rundt, men alt jeg har funnet av tilbud jorden rundt har Nadi som eneste mulige destinasjon i Stillehavet. Er det noen som kan peke meg riktig vei?
 
sjekk Star Alliance. Air New Zealand har fly mellom Auckland og Papeete, slik at den strekningen bør kunne legges inn på en RTW billett
 
sjekk Star Alliance. Air New Zealand har fly mellom Auckland og Papeete, slik at den strekningen bør kunne legges inn på en RTW billett

Men kan du komme deg ut av PPT til HNL på noe *A-vis, eller må man backtracke via AKL og opp til Asia og miste en haug miles?

-A
 
Går også å kjøpe en RTW billett, og så Auckland-Papeete separat. Det er nok fort et bedre alternativ.
 
Alternativt kan man kjøpe AKL-PPT-LAX (eller AKL-PPT-NRT om man vil videre i Asia) for litt over 6.000,-. Da sparer man en haug med miles på RTW'en.

-A
 
AF sin er grei. One-stop i LAX etter CDG. Komfortabel A343 ut til holmene. Hadde det for nesten tre år siden, men bonustur..

Enig at ATW kan være greit hvis en har tid.. Har selv tidligere vært på PPT i forbindelse med det.. ( 1987 )

Hvis du drar ta også Air Moorea til Moorea, med Twotter, airbornetime for oss ar 6 min. 35 sek... Og husk Moorea er herlig...;)
 
PPT-IPC-SCL/LIM med OW er jo en fin mulighet. Jeg ville ha valgt den og ordnet AKL-PPT utenom.

Alternativt kan du med Global Explorer også få code-share flight inkl i RTW. Men da er det milesbasert, ikke kontinentbasert.
 
Last edited:
Back
Top