• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Finale Fotokonkurranse "ÅRET 2010"

Fotokonkurranse Flyprat - ÅRET 2010

  • #1 - Privatjet i natten

    Votes: 44 52.4%
  • #2 - Svensk JAS-39D Gripen

    Votes: 20 23.8%
  • #3 - SAS på Oslo Lufthavn

    Votes: 20 23.8%

  • Total voters
    84
  • Poll closed .

Hermann SF

ScanFlyer Silver
Finale Fotokonkurranse "ÅRET 2010"

Først og fremst vil jeg ønske alle en fortsatt riktig god jul, og håper selveste julekvelden ble en hyggelig aften for de fleste.

Dere har nå stemt fram de tre deltakerene til finalen i fotokonkurransen "Årets bilde Flyprat 2010" og det er nå på tide å plukke ut det beste (én vinner.) Vinneren av finalen mottar heder og tittelen ÅRETS BILDE.

Det er mulig å avgi sin stemme t.o.m 31. desember 2010.


#1
Privatjet i natten
DSC_0066-3.jpg



#2
Svensk JAS-39D Gripen på Säve under Göteborg Airshow 2010
28.jpg



#3
SAS på Oslo Lufthavn / BW
DEnneher.jpg


Jeg takker alle som sendte inn sitt bidrag, og vil påpeke at alle her inne er verdige vinnere selvom en ikke gikk videre - dere er flinke!:D

Lykke til, og stem med hodet !
 
Last edited:
Re: Finale Fotokonkurranse "ÅRET 2010"

Det er mulig og stemme fram til kl. 21:33 fredag kveld 31.12.2010, altså to dager igjen. Håper de som ikke har sendt avgårde sin stemme kan gjøre dette innen årets siste timer.

Fortsatt god romjulstid!
 
Re: Finale Fotokonkurranse "ÅRET 2010"

Stem i vei folkens, tre lekkerbiskener å velge mellom :lol:
 
Re: Finale Fotokonkurranse "ÅRET 2010"

Det siste bildet har trossalt litt feigt utgangspunkt. Jeg mener, det er jo redigert, trur jeg.. Jeg stemmer jaffal på nummer 2. :)
 
Re: Finale Fotokonkurranse "ÅRET 2010"

Det siste bildet har trossalt litt feigt utgangspunkt. Jeg mener, det er jo redigert, trur jeg.. Jeg stem
mer jaffal på nummer 2. :)

Alle disse bildene er jo selvfølgelig redigert.
 
Re: Finale Fotokonkurranse "ÅRET 2010"

Det siste bildet har trossalt litt feigt utgangspunkt. Jeg mener, det er jo redigert, trur jeg.. Jeg stemmer jaffal på nummer 2. :)

Dette er i beste fall en litt naiv og sleivete kommentar. Alle digitale fotografier er på en eller annen måte "redigerte". Hvorvidt denne redigeringen foretas vha individuelle settinger i kameraet prisgitt japanske ingeniører eller man tar ut rådata og foredler produktet videre selv, er en smakssak.
Hvis du da velger et bilde til fordel for et annet med den begrunnelse at det er "feigt å redigere",faller dette på sin egen urimelighet.
Glem heller ikke at disse bildene,stemt frem av forumets brukere, er i finalen. Det i seg selv fortjener etter min mening kreditt.
 
Re: Finale Fotokonkurranse "ÅRET 2010"

Jo, jeg kjønner hva dere mener men. Jeg syntes det var litt for mye. Men som på Engelsk: It's down to the opinions." :)
 
Re: Finale Fotokonkurranse "ÅRET 2010"

At du på din 3 post velger å kritisere noe som ser stemt fram av hele forumet blir latterlig! Jeg har avgitt min stemme og det er en grunn til at det er en hemmelig Poll.

- Marius -
 
Re: Finale Fotokonkurranse "ÅRET 2010"

Javell, trudde jeg hadde lov og si mi meining men.. Okay, jeg skal slutte..
 
Re: Finale Fotokonkurranse "ÅRET 2010"

Alle har lov til å si sin mening, men det gjelder å se det opp mot temaet og forholdene bak det man har en mening om, før man poster:)

Men foreslår og sette en liten strek der, konkurransen er for å lage litt stas for forumets brukere!:D

Da er det nøyaktig 21 timer og 32 minutter igjen til avstemningen stenger.

Og for ordens skyld, 23 timer og 59 minutter igjen til 2011. God natt!
 
Last edited:
Back
Top