Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
Originally posted by erlingjo
Helistanden Flesland
erlingjo
Originally posted by erlingjo
Hvis du kjører rundt rullebanen over Lønningen.Så kommer du til et giftavfallsdeponi. Der setter du bilen/sykkelen fra deg. Også går du opp en tursti der(skilt). Da går du i 10-12 minutter.Da kommer du opp på et lite høydedrag i nordenden av rullebanen.
Har du gps, så er koordinatene....Du trengrer kanskje det på naturstien![]()
N 60`18.308
E005`12.649
Du får bilder som dette:
erlingjo
Originally posted by Blubird
Bilde nummer 2 er stilig - mye rotorblader!![]()
Originally posted by erlingjo
Er det noen som har prøvd å ta seg opp til rullebanen Nord fra Grimstadsiden??
erlingjo
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.