er det rom for noen thai-bilder til da mon tro?

petru26

evig optimist
Til tross for motlys så tok jeg turen inn i dag tidlig, på min første feriedag :D blei endel bilder, og noen har gått igjennom redigerings-mølla, her er resultatet, sett fra min vinkel :)

Brenner gummi for første gang på norsk jord ^_^
3628378642_666ff3a044_o.jpg


gjengen :D

3627566381_accce8f3da_o.jpg


3628378966_f9caa33d4b_o.jpg


3628379118_f76d3cab78_o.jpg


det var det så langt.. ikke helt greit med motlys som sagt men.. dere får bare leve med det, eller la vær å se :lol:
 
Herlig :-)
Var´dessverre´på godt betalt jobb i morges, skulle gjerne vært der, kan heller ikke vente med å få flydd dette fantastiske flyet ved første anledning :-)
 
Jeg skal ærlig inrømme at jeg er grønn av misunnelse på de heldig folka som skal få bli med denne hærligheten tilbake til LOS.
 
Hmmm satt du i en liten orange gammal sliter på internveien ned mot SAS Hangaren Asgeir? ;)

niks, fra din vinkel så sto jeg bittelitt til høyre for vingetippen på sasgrisen som sto ytterst på fjernpark :-) i en hvit ford transit
 
Jeg skal ærlig inrømme at jeg er grønn av misunnelse på de heldig folka som skal få bli med denne hærligheten tilbake til LOS.

Lagos, Nigeria??? Skirveleif, eller har det noe med salget til Arik Air å gjøre?
 
Back
Top