• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Enda mer nedetid!

Utflyttet

Ute på tur
Da er tidspunktet bestemt. Det blir ca 90 minutters nedetid natt til lørdag. Nedetiden skjer mellom 01:00 og 05:00 et sted.

Nedetiden er som nevnt tidligere for å oppgradere deler av systemet som står for, blandt mye annet, lagringen til forumet.

mvh,
A
 
Dette er det respekt av - fritid natt til lørdag.

Takk for at du (dere) sørger for at forumene her på scanair.no blir oppdatert til enhver tid.

God helg til dere.

Jan
 
Da er vi ferdig for nå. Dette tok langt mer tid enn planlagt da ene firmware-patchen faktisk inneholdt en fin feil. Bleh. Men holder på å starte opp alt nå. :)

-A
 
Back
Top