• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

End-of-life bilder

Hm. Hvis jeg skal være riktig kjip mot onkelen min sender jeg linken til bildet over. Han har antagelig et stort antall timer på den maskinen der. Men man skal antagelig ikke være kjip mot sine gamle, snille onkler på en søndag.
 
hehe, nei huff :) fløy forresten fokker 50 t/r Riga-Tallin med air baltic for noen uker siden. morsom opplevelse, bare synd at SAS faser de ut (etter hva jeg leste her inne på forumet), for er jo fine fly med den markante snuten :(
 
Back
Top