• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

En video-smakebit av NR med WF :)

Polaris

Free Luigi
Sitter og gleder meg til å fly igjen i morgen, men i ventetiden kriblet det så i fingrene at jeg måtte smekke sammen en liten video fra turen "so far". Det er langt fra alle videoene jeg har, men det var nå disse klippene som fant veien inn.

Se på det som en trailer / smakebit på trip reporten som kommer etterhvert. Turen må først avsluttes så man får satt seg ned og reflektert ordentlig :) (samt sortert 40 videoer, tusen bilder og enda flere inntrykk! hehe)

http://www.youtube.com/watch?v=GuxMsF2FPuY
 
En bra teaser. Gleder meg til hele TRen full av detaljer :lol:
Den kommer den kommer, tar bare tid å skrive/huske alt (det viktigste) ;)

Bra video Polaris, og som sagt så likte jeg slagordet du har lagt inn i begynnelsen :)
 
Back
Top