En pakistaner den 10.07.2010

grindstein

ScanFlyer Silver
Kommer med tre bilder denne gangen, og som titteln avslører konsentrerer jeg meg om en pakistaner denne gangen.

Er desverre alt for få spottere på OSL som gir B777 nok spalte/bildeplass her inne. Derfor vier jeg denne serien kun til dagens B777 ankomst.

PIA-B772ER.jpg


PIA-B772ER_1.jpg


PIA-B772ER_2.jpg


Savner oftere besøk av 300ER. Men et å annen 200LR hadde ikke vert og forakte:old
 
Last edited:
Hvis jeg neste lørdag setter vekkerklokka på 5 om ettermiddagen i sted for 5 om morran, skal også jeg greie å levere 777 :D
Lekker sak :)
 
Er desverre alt for få spottere på OSL som gir B777 nok spalte/bildeplass her inne. Derfor vier jeg denne serien kun til dagens B777 ankomst.


Her finner du to forskjellige maskiner http://forum.scanair.no/showthread.php?t=68181 Du må vel nå begynne å forstå at folk ikke vil se T7....:colgate::72::72::72:

Over hode ikke Stein. B777 er den vakreste havy som noen ganger har fløyet. Lurer bare på når du skal inse det:whip

Takk for komentarene.
 
Må være delvis enig med grindstein. B777 med kjempebøttene hengende under er noe for seg selv. Det oser POWER og det fenger meg. Min favoritt blant heavies er nok B744/B748
 
Det er bare for å erte Steinar, vil aldrig i verden innrømme at T7 er vakker så han ser det...:colgate::fly

Stein, du kan da umulig være frisk!! Er tross alt mye værre å si at en A330 er pen en å si at en B777 er det:old

Tusen takk for flotte tilbakemeldinger. Kommer snart litt bilder ifra ikveld på OSL opp på en side nær dere.
 
Back
Top