• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Emirates starter Dubai-Bologna. Marked for "secondary cities"?

Re: EK BLQ-DXB daglig fra 3. nov med 773W

De har nok stålkontroll på tallene nede i Dubai, så det kommer nok til å gå helt fint. ;) Bologna er både et industri- og turistsenter.

Og et meget bra universitet med studenter fra mange kontinenter
 
Under mine hyppige besøk i Bologna i 2000 ble det tid til mer enn bare arbeid. Det var der jeg riktig fikk lære at italiensk mat var mer enn bare spagetti og pizza. Utsikten fra kontoret mitt i Medolla var også spesiell med mange pæretrær med flasker hengende i dem. Jeg senere vite at hver flaske hadde en voksende Williams-pære inne i seg og ble senere fullt opp med lokal grappa.
 
Back
Top