Emirates A380 på First, BKK-HKG-BKK

Re: Emirates A380 på First, BKK-HKG-BKK

Flott rapport! Business-klassen så ved første øyekast ut som et traurig kontorlandskap. Regner med at det er mer OK når man får kommet seg inn i båsen. :)
 
Re: Emirates A380 på First, BKK-HKG-BKK

Nice rapport med mange fine bilder! Digger toalettet ;)
 
Re: Emirates A380 på First, BKK-HKG-BKK

Fløy samme turen for en drøy uke siden (First på utreise, biz på returen) og kan ikke være mere enig; en fantastisk, overlegen opplevelse, anbefales alle som er i strøket og har anledning til å svi av 5.000,- for Bangkok-Hong Kong t/r eller drøye 3.000,- for en vei.

Tenker mer på navn jeg da...f.eks Hennessy,etc...
I følge menyen min :

Premium Scotch Whisky : Chivas Regal Royal Salute
Single Malt Whisky : Glenfiddich 21 Years old
Burbon : Woodford Reserve

Cognac :Hennessy Paradise

Vodka : Grey Goose, U´luvka

Gin : Bombay Sapphire

Rum : Bacardi Superior, Bacardi 8 Anos


Smakte ikke på noe av dette men synes bla. at dessertvinen ´Chateau Rieussec´ var eksepsjonelt bra, så bra at jeg måtte tigge meg til et glass på returen; den ble ikke tilbudt i biz :)

Topp rapport ! Takk :)

Business-klassen så ved første øyekast ut som et traurig kontorlandskap. Regner med at det er mer OK når man får kommet seg inn i båsen. :)

Ja, det er helt sikkert. Sas´Biz hjem fra Bangkok var en markant nedtur i så måte :)
 
Last edited:
Back
Top