• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Doble SAS EuroBonus-poeng på Park Inn og Radisson Blu

FlightDeck

ScanFlyer Mile High Club
Medlem
Doble SAS EuroBonus-poeng på Park Inn og Radisson Blu

You will earn a total of 1000 Extra points per night, max 3 consecutive nights in the Nordic countries from June 1 until August 31, 2011

http://www.flysas.com/en/EuroBonus/Earn-points/hotels/Radisson_Blu/

You will earn a total of 600-800 Extra points per night, max 3 consecutive nights in the Nordic countries,
from June 1 until August 31, 2011.

http://www.flysas.com/en/EuroBonus/Earn-points/hotels/Park_Inn/
 
Det er vel fortsatt bedre uttelling å samle 100.000 goldpoints (eller hva det heter nå etter at det ble Club Carlson) som du så kan veksle inn i 18000 EB extra poeng. Det kreves nok mer enn tre netter, men rekorden min er på 10 netter med doble poeng kampanje og ekstrapoeng trappetrinnbonus etter et visst antall netter.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
 
Back
Top