Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
Den som venter på noe godt osv…
Denne røveren har jeg ventet på i omtrent 20 år, og sågar vurdert å bygge modellen selv med ymse varianter av byggesett og/eller ferdige metallmodeller.
Men nå kommer’n! Dog ikke med det aller første, erfaringsmessig kan det gå opptil ett år før nye modeller dukker opp.
Inflight 1:200. Kan bestilles hos bl. a. Aviationmegastore i Amsterdam.
Die-cast ?
JC Wings har skrevet Embraer 190. SAS Altså. Men et kort søk på reg nr. SE-RSK. Så kommer det opp tatt flyet er en Embraer 195. Noen som kan svare på hva som er rett???
...Dog ikke med det aller første, erfaringsmessig kan det gå opptil ett år før nye modeller dukker opp.
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.