• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Dagens wake

  • Thread starter Thread starter CFM
  • Start date Start date

CFM

ScanFlyer Crusty
Ikke akkurat gode fotoforhold og ikke noe SLR heller, men det var litt artig å se hvordan Airbusen fra Air France ryddet vei i det tynne tåkelaget i Hamburg :)

AF319wakeinHAM.jpg
 
Kult bilde. Jeg prøvde meg i photoshop og fant ut at det å gå inn på lys og kontrast gjorde under. Litt mørkere bilde og litt mer kontrast så blir det helt supert.

Kyrre
 
Kunne nok gjort enda mere med kontrast og lys, jeg hadde allerede gjort litt når jeg la ut bildet og har fikset litt til nå. Orginalen var veldig lys. Takk for input :)
 
Back
Top