Martin Moderator Medlem 26 Oct 2009 #3 Takker. Er det forresten noen som vet om det er i dag SK har begynt å sende SK1465 en time tidligere, samt å sende "dansk" fly på 19:00-avgangen?
Takker. Er det forresten noen som vet om det er i dag SK har begynt å sende SK1465 en time tidligere, samt å sende "dansk" fly på 19:00-avgangen?
737-405 ScanFlyer Gold 26 Oct 2009 #4 Dette kommer vel av at SAS sitt vinterprogram ble iverksatt fra i går, den 25. oktober hvis jeg har forstått det riktig Da ble det noen omrokkeringer i programmet om hvem som skulle fly enkelte avganger mellom OSL og CPH.
Dette kommer vel av at SAS sitt vinterprogram ble iverksatt fra i går, den 25. oktober hvis jeg har forstått det riktig Da ble det noen omrokkeringer i programmet om hvem som skulle fly enkelte avganger mellom OSL og CPH.
Martin Moderator Medlem 26 Oct 2009 #5 Det ante meg.. Fint at SAS sier fra om sånt på forhånd til kunder som trenger å vite sånt