Grynt fra Chicago. Akkurat hjemkommet fra OMA etter aa ha blitt forsinket en time grunnet en stand off mellom kapteinen og ramp personellet som var uenig at det var en bulk i flyet. Kapteinen sa lets go, ramp kameraten sa njet saa da maatte man visst sende bilder til UA ops for second opinion. Etter aa ha kasta bort en time viste det seg at kapteinen hadde rett og saa bar det hjemover. Saann er det med 2CV fly
Troett som en stroempe etter to veldig tidlige oppstandelser, i morgen baerer det avgaarde igjen, heldigvis i F til DCA kl 0600.
Som den evige optimisten jeg er, satte jeg aa haapet paa at Flakschester United fikk seg en i raevva selv om motstanderen ikke akkurat er i form. Det gikk jo seff aat skogen.