• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Da kom salget hos Norwegian

Samtidig kommer SAS med sitt salg, på samme tid. Tydeligvis ikke mye hemmelighold mellom disse to selskapene :)

"I morgen legger vi ut 1 million billige reiser!

Som EuroBonus-medlem gir vi deg en dags forsprang til å velge de beste billettene!
Bestill senest 29. august og reis mellom 1. oktober 2011 – 31. mars 2012."
 
Jeg fikk mailen fra SAS først iallefall. :p
Skulle nesten tro at de visste hva den andre gjorde ja.
 
Om det overrasker noen som er interisert i luftfart at det kommer billige flybilletter i slutten av august, er det merkelig.
Dette skjer hvert eneste år, på samme tid, å det skjer på våren. Ingen overraskelse her nei.
 
Om det overrasker noen som er interisert i luftfart at det kommer billige flybilletter i slutten av august, er det merkelig.
Dette skjer hvert eneste år, på samme tid, å det skjer på våren. Ingen overraskelse her nei.

Jeg synes det var litt spesielt at begge tilbudene kom nøyaktig samtidig. Men kanskje tilfeldig ;)
 
Syntes Norwegian er littegranne seine med å legge ut bilder for våren '12, men de er vel også rett rundt hjørnet nå?
 
Hehe, ja, jeg ventet og håpte på det ville komme rett i hælene på SAS! Nå blir det nok noen ekstra bookinger og turer til 199,- hver vei!
 
Farlige greier disse tilbudene, kredittkortet ble belastet hos diverse fly og togselskap i de siste timene..og fortsatt har jeg en USAtur å få booket ferdig. :p
 
KLM sitt tilbud er ikke til å skryte så særlig av, nå venter vel vi alle på LH sine augusttilbud :)

Så kom LH's også:

Dream Sale with Lufthansa - with attractive fares around the whole world for travel when it's most needed: this autumn and winter! Sale taking off today with discounted flights- if booked until 08 September. At the same time Austrian and SWISS go on sale - and the three campaigns are combinable!
 
Dere er nå heldig dere som bor i Oslo.

Skal vi se hva slags spennende ting vi har å tilby fra Tromsø.... 349 kr én vei til Oslo. Mandag til Torsdag, for sikkerhets skyld. Shit ass, her er det bare å gå mann av huse. What a sale!
 
Dere er nå heldig dere som bor i Oslo.

Skal vi se hva slags spennende ting vi har å tilby fra Tromsø.... 349 kr én vei til Oslo. Mandag til Torsdag, for sikkerhets skyld. Shit ass, her er det bare å gå mann av huse. What a sale!

Da er det bare en ting å gjøre Polaris. Flytte sørover! ^_^Svogeren min var fornuftig å gjorde det for noen år siden!
 
Back
Top