• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

City Star Airlines - IATA X9 ?

Angrybird

Newcomer
Sitter å ser på Prositos og ser at det kommer en maskin 02.40 fra Jønkøping fra City Star Airlines. Dette er vel opphørt for lenge siden ?! IATA er X9 ser det ut til.

Hvilken flight er dette?
 
X9 = WOW Air eller ... ?

X9 er vel ikke til WOW Air men Avion Express som opererer for dem.

Når det gjelder flygningen det var spørsmål om har jeg og sett den på Prositos. Men vet ikke hva det er slags flight, kan det være noe cargo flight?
 
Du vet säkert det bättre än jag , jag hade:

AVION EXPRESS N9 NVD Lituanie/Lithuania

Kan godt være jeg tar feil og.
Vet ikke hvor du har funnet den infoen, men ser att på wikipedia og en annen side står det att Avion Express har N9 NVD.
Mens på planespotters/Airfleets er den X9 NVD
http://www.planespotters.net/Airline/Avion-Express
http://www.airfleets.net/flottecie/Avion Express.htm
Men vet ikke hvem som er mest pålitelige?

Kan jo stemme med Avion Express for mener jeg har sett noen av Saab 340 maskinene deres på osl men kan selvsagt ta feil.
 
Back
Top