• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Cimber Air med 68 mill i underskudd i fjor

MD90

ScanFlyer Blue
Fra Børsen:

Cimber Air fik et underskud på 68 mio. kr. i 2004. Ifolge selskabets adm. direktor Jorgen Nielsen er det stærkt utilfredstillende. Han forklarer, at flybranchen var præget af SARS og krigen i Irak i starten af 2004. Desuden var og er konkurrencen hård. Han ser dog lyst på fremtiden, fordi passagertallene er på vej op. Desuden forventer han, at Cimber Airs skift til jetfly, åbning af en række europæiske ruter og samarbejdet med Maersk Air og SAS vil bære frugt.
 
Back
Top