Black Friday er fredag 27 November da, så du slipper å ergre deg over det![]()
Da var det noe som var rett i midt hode allikevel, tenkte det var da pokker så tidlig på året denne dagen kom[emoji16]. Da sover vi bedre i natt[emoji56]
Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
Black Friday er fredag 27 November da, så du slipper å ergre deg over det![]()
Og der dumpet det som forventet inn i mailboksen. 40% rabatt, men kun for Q1 hvor jeg allerede har booket det jeg trenger i Norge.Men lørdag er det jo Halloween og det er jo både sort og med mange tilbud det også.
Kun frem til 13. mars..... og med unntak av halvparten av perioden.Norwegian har opptil 30% rabatt på flybilletter.
Kampanjekode: BLACKFRIDAY
Man kommer videre til norske tilbud ved å velge norsk website på menyen som spretter opp. Også linket fra den norske startsiden. Må bookes innen søndag kveld.BA skal visst komme med fine tilbud. De er fremdeles skjult, selv om de elegant sendte ut en mail nettopp. Den hadde en link til tilbud som hadde "experied". Veldig elegant.
Anyway, en fyr på FT hostet opp en side som enn så lenge er skjult fra forsiden. Dob bare engelske tilbud her:
https://www.britishairways.com/en-gb/offers/black-friday
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.