• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Bildespesial: Delta B777 på Værnes

Novair

ScanFlyer Gold
Bildespesial: Delta B777 på Værnes

Trondheimlufthavn.net var i dag til stede da Delta ankom Værnes med sin store Boeing 777-200ER-maskin.

«DAL8956 you are cleared ILS approach runway 09» – Slik lød et av de første ordene fra kontrolltårnet på Værnes i dag tidlig. Flyet som var chartret inn i regi av militærøvelsen ”Cold Response” hadde tilbakelagt over 7800 km på kun 7 timer, før det tok ned på trøndersk jord klokken 09:15.

Sol og klar himmel gjorde forholdene perfekte for å forevige dagens store begivenhet, som kan sees i bildespesialen over.

http://trondheimlufthavn.net/Nyheter1206.html
 
Re: Bildespesial: Delta B777 på Værnes

Fantastiske bilder og vinkler!
Du var tydeligvis mer heldig med lysforholdene enn de andre fra forumet.
 
Re: Bildespesial: Delta B777 på Værnes

Takk, karer! :) Skal bringe det videre til fotografen. Selv ble jeg forhindret fra å dra innover. Satser på at det ikke blir like lenge til neste gang!
 
Re: Bildespesial: Delta B777 på Værnes

Flotte bilder der ja, utrolig ergelig å vite at den kom dagen etter at jeg reiste hjem.....
TK :fly
 
Back
Top