• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Amsterdam Schiphol 21 og 26 Juni 08

Roxman

ScanFlyer Gold
Amsterdam Schiphol 21 og 26 Juni 08 + noen båtbilder

Så var det på ann igjen. Sommerferie og mye reising. Første tur gikk til Barcelona via Amsterdam. Så det ble noen timer på terrasen begge veien. Ble litt ymse kvalitet synes jeg selv. Med bare en 200mm så ble det mye croping på Jade og CO. Men bildene holder seg helt greit selv ved mye crop. Ser positivt på tilbakemeldinger:)

IMG_0033.jpg


Martinair sin Retro puchet fra gate D2, på vei til ukjent desinasjon. Synes denne C/S klær flyet perfekt.



IMG_0026.jpg




IMG_0047.jpg




IMG_0042.jpg




IMG_0051.jpg




IMG_0052.jpg




IMG_0061.jpg




IMG_0375.jpg


Arkefly B737-900ER, min første -900ER. Men legg merke til FUTURA i bekgrunnen. Nok en -900ER



IMG_0393.jpg




IMG_0406.jpg




IMG_0434.jpg


IMG_0439.jpg


På 2 timer klarte jeg å få begge B777-300 til KLM, men bilde poster jeg i en senere post (bildene ligger på neste minnebrikke)
 
Last edited:
Herlig herlig! Og flotte "Navigator of the Seas", hadde i hvertfall
jeg ikke sagt nei takk - til å se noen fler bilder fra (både eksteriørt
og interiørt!)
 
Pene bilder dettan ja :) 737-900ER er svær ja.. sleit litt med å få hele den i søkeren på 30D'n når jeg så den her i Manchester i går :)
 
Bra bilder Rox, heldige du så fikk 2 stk -900ER. Jeg var innom 2 dager nå i juni, og såg ingen :o
 
Bra bilder Roxman fra AMS som jeg selv fikk gleden av å oppleve selv i våres, skal garantert tilbake igjen dit.

Airbus 330.
 
Back
Top