• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Alltid like morsomt...

BSSW

Browncoat
...å lese britiske klager på ferieturene sine :D

http://www.dagbladet.no/2011/03/17/tema/reise/ferie/reise_forbruker/15841348/

Så mange bikinikledde kvinner at kona ble sur

Stakkars mann...:
- Dette er et nokså ubehagelig tema å ta opp. Under vår tur til Bulgaria, hadde vi bråkete naboer i hotellrommet ved siden av. Hver gang de hadde sex, og det skjedde flere enn fem netter, var de ekstremt høylytte. Jeg følte et press på meg for å ta initiativet til sex overfor min egen kone, så hun ikke skulle klage på at hun følte seg utenfor.
:p

http://www.free-press-release.com/n...aints-from-past-year-revealed-1299752484.html
 
- Jeg fant et par Prada-solbriller jeg likte hos en mann som solgte briller på stranda. Han ville ha 90 kroner for dem, men jeg fikk prisen ned til 40. Men jeg ble skikkelig satt ut da jeg fant ut av disse var piratkopier. Er ikke det ulovlig? Ingen advarte meg mot dette og nå kan jeg ikke bruke dem.

Helt utrolig..
 
Back
Top