• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Air France oppgraderer kabinene paa kort- og mellomdistanse

jb1

ScanFlyer Rusty
Medlem
Ny meny, nye og mer behagelige stoler, fleksible løsninger, samt ny economy extra klasse og wifi blir Air Frances nye kort i kampen om businesskundene på de korte og mellomlange flyvningene.

http://www.boarding.no/art.asp?id=59106

Jeg haaper dette fungerer. JEg vet ikke om dette vil gjelde Norge etterhvert, da flytypene det gjelder, ikke flys til Norge. WiFi blir vel standard hos de fleste etterhvert. AF har stivnet litt i formen, men er et selskap jeg egentlig liker relativt godt, og CDG kommer seg som transferflyplass. De boer derimot gjoere noe med stivbent regelverk for billetter og forbedre sitt bonusprogram.
 
Jeg har vært vant med den både før og etter forbedringer. Tog mellom terminalene, bedre transfer på E, forbedret terminal 1 bl.a.
 
Back
Top