![]() |
|
![]() |
#1 |
ScanFlyer Inventory
![]() Join Date: Sep 2004
Location: Ris, Oslo
Posts: 25,355
|
![]()
Nespresso og «negerbolle» til førfrokosten var slett ingen dårlig start på søndagen. Klar for nyheter på nett, papir og radio i noen timer. Ut på tur for å hente bilen så langt syd i Oslo man kan komme. Ha en bra søndag du også.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
ScanFlyer Inventory
![]() Global Moderator Join Date: Jan 2006
Location: Hvalstad
Posts: 67,078
|
![]()
God morgen fra Hvalstad. Opprydning etter gårsdagens er nesten ferdig, og nok en oppvaskmaskin er startet. Satser på været holder seg sånn nogenlunde da det må jobbes litt i hagen. Før en sykkeltur venter i kveld. Ha en fin dag
|
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Flyprat fusentast
![]() Join Date: Nov 2009
Location: Drammen
Posts: 2,285
|
![]()
God morgen fra Mjøndalen. Min tur å stå opp med rekruttene i dag. Heldigvis sov de 1 time lenger enn de pleier. Halv 8 er uendelig mye bedre enn halv 7 på en søndag formiddag.
Det blir stille og rolig i dag. Kona hadde vist planlagt at hele gjengen skal spise lunsj i skauen i dag, så da blir det vel bare å snøre på seg turskoa og håpe på oppholdsvær. Blir vel også å pakke for en liten tur til SSJ i morgen. Blir å fly direkte OSL - SSJ. Ganske lenge i en Q100 fra WF. I mellomtiden ønsker hufsa alle en flott dag! ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
ScanFlyer Dusty
Join Date: Mar 2012
Location: Bærum
Posts: 4,633
|
![]()
God morgen fra Cognac!
Litt trang i øynene enda, men det kommer seg nok raskt. Kaffen ser ihvertfall lovende svart ut. Kjøreværet ser bra ut, selv om dagens etappe neppe vil ta mer enn tre timer. Og det er inkludert lunchstopp. Staselig søndag ønskes ![]()
__________________
Jeg har ikke vært overalt, og det ser ut til å kunne ta litt tid |
![]() |
![]() |
![]() |
#5 |
ScanFlyer Silver
![]() Join Date: Nov 2011
Location: Lillestrøm
Posts: 2,048
|
![]()
God morgen fra Gardermoen vest. Nytt hotell sjekket ut i natt. Straks en tur ut før Deltabyen Lillestrøm er destinasjonen igjen. Nå er det et par uker flyfri før det kommer mange igjen. Neste flytur er til flyshowet på Sola i juni. Hjemturen blir til OSL og en kjapp tur til ARN på hjemveien. Det er vel normalt å fly litt ekstra vel?
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
|
![]() |
||||
Thread | Thread Starter | Forum | Replies | Last Post |
God søndag fra Ris... | EB | Flyforum | 6 | 01-09-2019 13:10 |
God søndag fra Ris | EB | Flyforum | 14 | 13-01-2019 17:24 |
God søndag fra Ris | EB | Flyforum | 20 | 11-03-2018 23:47 |
God søndag fra Ris | EB | Flyforum | 7 | 13-08-2017 17:44 |
God søndag fra Ris | EB | Flyforum | 22 | 02-07-2017 22:05 |