• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Wizz Air kjøper inntil 24 A320

  • Thread starter Thread starter CK
  • Start date Start date

CK

ScanFlyer Mile High Club
Wizz Air kjøper inntil 24 A320

Polsk-ungaske Wizz Air har inngått intensjonsavtale med Airbus om kjøp av 12 A320, med opsjon på ytterligere 12. Selskapet flyr i deg seks maskiner leaset fra debis, og skal lese ytterliere tre maskiner i løpet av de neste 8 månedene. De nye flyene skal leveres fra 2007 til 2008, og maskinene på opsjon er planlagt eventuelt levert mellom 208 og 2010. Opsjonene kan byttes til A319 om selskapet ønsker det. De nye flyene får International Aero Engines V2500-A5-motorer, som dagens flåte.
 
Re: Wizz Air kjøper inntil 24 A320

Mange seslakp som taper penger men samtidig bestiller nye fly...(..og det er no Airbus og Boeing glade for!!!)
 
Back
Top