• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Velsigne deg Fellowship ojb

ANX

ScanFlyer Gold
Kikket innom siste på Airpics, åjåjåj, skjermen fyltes med hauger og lass av snadder (denne gang 80-talls) mens abstinensen slapp taket inntil videre.

Fant ikke akkurat nå en egnet tråd for mine evige takksigelser, så det fikk bli en ny.

Helt fantastisk å kunne sette seg foran PCn på en traurig dag og taste inn "Fornebu" og så reise bakover i tid. Ta frem flytyper man var spesielt glad i.

Hehe, nå som NRK sender gamle programmer på GULL-kanalen, kan man ha den på samtidig og få dobbelt sanseinntrykk! Her om dagen VAR jeg et øyeblikk tilbake på 70-tallet, rar følelse.

I hvert fall, ojb, så vit at du gleder mange sjeler med bildene dine! :clap
 
Takker og bukker, og velsigne deg tilbake.. :)

Tro meg, det skulle ha kommet mange fler herfra denne høsten om det sto til meg. Men så ble det full oppussing av kjøkkenet, gitt! Og det tar både tid og penger.

Men det kommer bedre tider...
 
Hei! Jeg hiver meg på ANX og takker og bukker jeg også. OJB's innlegg og bilder har gitt meg mange gode og interessante stunder. Han er en av dem som får meg til å sitte foran pc'n istedet for å gjøre mer fornuftige ting:D
Tusen takk OJB!!!
 
Back
Top