• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Vad händer med frukost på SK nu?

Pedro

Newcomer
Vad händer med frukost på SK nu?

När SAS börjar ta betalt för mat ombord på flygen för alla i Economy och Snowflakeklass innebär det att frukosten som de värnat om på intraskandinaviskt helt försvinner? I amadeus ser det ut som att frukosten är helt borta efter den 31 oktober. Nån som vet?
 
Replying to Topic 'Vad händer med frukost på SK nu?'

Intraskandinavia er det ikke noen umiddelbare endringer på.
 
Replying to Topic 'Vad händer med frukost på SK nu?'

http://www2.sasbraathens.no/Pages/NO/TilbudOgPriser/Kampanjesider/page_51.html


Kan kanskje hjelpe litt, men ser at ruten mellom Oslo og Stockholm sikkert skal betjenes av SAS Sverige. Rutene mellom CPH og Norge skal visstnok betjenes av SAS Danmark. SAS Braathens skal med andre ord ikke fly til Stockholm og København....eller har jeg misforstått. Videre er vel servicen ombord ulik i SAS Sverige/Danmark og SASBraathens. Har inntrykket av at man innenriks i Sverige fortsatt skal få servering uten å måtte betale....noen som vet noe mer?
 
Replying to Topic 'Vad händer med frukost på SK nu?'

Ikke helt riktig - SAS Braathens flyr OSL-STO, SAS Sverige flyr STO-CPH og SAS Danmark CPH-OSL.
 
Replying to Topic 'Vad händer med frukost på SK nu?'

SAS Braathens skal til sommeren 2005 fly nioen av rundturene OSL-CPH og SAS SE skal fly noen rundturer OSL-STO. Servicekonseptet intra-skand er foreløpig ikke endret, og er uavhengig om det er SAS DK, SAS SE eller SAS Braathens som flyr
 
Back
Top