United P.S.

Ezeiza

ScanFlyer Silver
Medlem
Det blir roadtrip i California i sommer og reisen går med UAs P.S. service i business (JFK-SFO, LAX-JFK). Noen som har erfaring med UAs transconprodukt?
 
Svar her!

Tommy digger PS. Hva er tøft med PS: Du kan bruke RCC dersom du flyr business, UA International F lounge dersom du flyr F. I F loungen på JFK finner du ekte champers. Sist gang jeg var der hadde de Moet.

Ellers er serveringen helt spesiell. De har spesielle drinker og annen catering enn det UA har på noen andre ruter. Entertainment systemet er eksternt men veldig kurant. Setene i F er samme som SQs spacebed, i C er det UAs internasjonale C seter. Rad 9 er plassen å sitte i C.

Dersom du har betalt C klasse, ville jeg prøvd å få tak i noen CR1s på ebay. (Confirmed Regional Upgrades) De ligger på rundt 100 dollar og gir bekreftet oppgradering til F. Mer enn verdt pengene.

Mer her: www.united.com/ps

http://www.unitedps.com/main.html
 
Takk for info!
Billettene er betalt med Eurobonuspoeng så da er nok upgrade voucher uaktuelt. Men det blir fint på BIZ også:)
 
Back
Top