Time warp - tilbake til 2013 eller God Søndag…

dc-8-63

Finn Erik Edvardsen
Time warp - tilbake til 2013 eller God Søndag…

…en må jo være passe klin kokos for å forlate dette og en liten Italienerinne


53592503205_266ef22fa2_b.jpg
[/url]IMG_2154 by Finn Erik Edvardsen, on Flickr[/IMG]

For å ankomme til dette:


53592503140_1fce7313ef_b.jpg
[/url]IMG_2155 by Finn Erik Edvardsen, on Flickr[/IMG]

Men broder EB og svoger HK fortjener litt Italia (alle fortjener i grunn Italia untatt Anti Wokes ;) )

Uansett her er en sjekket inn på noe som i følge Wahomene her inne ikke kan skje, en A340 - som er hva Norwegian Long Haul Revolution startet med,og jeg har betalt litt mindre enn hva Kjos tilbød til USA Vest Kyst, inkludert mat og drikke som Kjos ikke mente noen trengte, men ingen Lufthansa streik denne veien så en klar for Rør på Tirsdag
 
Re: Time warp - tilbake til 2013 eller God Søndag…

Glad søndag fra Ris….til Roma. Sjekket inn på rad 2 med Swiss til en ukes vårferie. Gårsdagens uvær reduserte jo ikke akkurat gleden over at vi snart er tilbake i vårt egentlige hjemland. I løpet av kommende uke skal vi også få testet ITA på italiensk innenriks. Men først…kaffe. Arrivederci:-)
 
Re: Time warp - tilbake til 2013 eller God Søndag…

God søndag fra tbanen. En dagvakt venter. I stor kontrast til i går er det strålende vær i hovedstaden med noen minus på gradestokken. Ha en fin dag20240317_062929.jpg

Sent fra min SM-S911B via Tapatalk
 
Re: Time warp - tilbake til 2013 eller God Søndag…

God søndag fra Bangkok.
Her var en tidlig oppe i dag og rakk to kopper kaffe på terrassen før varmen ble for dryg.
Har vert i gymmen for en liten work out og har gjort litt indretjeneste.
Nå er det bassengtjeneste og solen gikk akkurat bak over bygget her, så da er det en times behagelig skygge.
Ha en toppers søndag :)

2baffeb9c1b83a5725762e519a868902.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Re: Time warp - tilbake til 2013 eller God Søndag…

G’morgen og god tur til alle farende fanter.

Lang dag med pickup og tilhenger i går, dagen byr på hvile. Ser ur som at det blir noen regnbyger på morrakvisten, deretter tre dager med sol. Så da tørker det nok opp.

Nå skal vovsen i skauen. Litt pakking og rydding blir det nok også etterhvert.
 
Re: Time warp - tilbake til 2013 eller God Søndag…

Huff fra Knausen. Hjemme ved to tiden og Dragen ved tre tiden. Egentlig litt deilig med barnefri akkurat nå og mimosa frokosten satt der den skal. Dragen glemte igjen en av bilene nede på golfklubben så da får man seg en gårtur dit når promillen er litt i vater .

Fikk en ufattelig deilig melding i går om at turen i kveld til CPH kunne utsettes som passer meget bra da påskeferien må preppes/pakkes samt at tidenes bacalao skal serveres i kveld med klippfisk selvfløyet fra AES.
 
Re: Time warp - tilbake til 2013 eller God Søndag…

God dag fra Tjøme. Snart går turen til Bærum, for en bursdag. Litt sjaber etter i går, så kunne godt tenkt meg være hjemme på sofaen.
 
Re: Time warp - tilbake til 2013 eller God Søndag…

Trallabom fra Lillestrøm. Her er det deilig dag med Storsmurfen. Avslappende og med frokost kl 14. Det er akkurat passe.

Alt klart foran uken som kommer

Ha en best dag så det suser. Og god tur til de reisende brødrene!
 
Back
Top