• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

søker bilder fra fornebu

søker bilder fra fornebu

Vi er et samboerpar som skal flytte til ny leilighet på fornebu i juni. Vi har sett på historiske ortofoto og har funnet ut at leiligheten til og med ligger oppå gammel rullebane. Vi har funnet ut at i stede for å ha fliser på veggen over kjøkkenbenken ønsker vi å lage en slags svart-hvit collage/lappeteppe av bilder (som en tapet, og glass utenpå). Vi ønsker gamle bilder både fra fornebu, av fly og annet relevant til flyplassen. helt frem til nedleggelsen av flyplassen. Men vi vet ikke helt hvor vi skal starte for å få tak i bilder. Kan noen hjelpe oss? Hvor kan vi finne gamle bilder fra fornebu? Har dere noen spesielle minner derfra, eller husker dere spesielt episoder/sett gode bilder med spesielle fly som landet der? Hvis noen til og med har bilder vi kan få, så er vi evig takknemmelige! Send oss gjerne en e-post på pilotenfornebu@gmail.com !
 
Re: søker bilder fra fornebu

Ahh Fornebu, jeg hadde mange turer dit i min "ungdom", lykke til med dette!
 
Back
Top