• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Sjøflyhavna i ettermiddag (fredag)

Falcon

ÜberScanFlyer
Sjøflyhavna i ettermiddag (fredag)

Minner om uformelt samvær (for dem som er i nærheten og har lyst) på Sjøflyhavna restaurant på Fornebu i ettermiddag/kveld. Quarrtsiluni har oppgitt ETA 1600B, og det er vel flere som sikter på å være der sånn cirka da. Vi blir vel sittende en stund, så kom som du er når du vil!

Mvh Sjur Sjøfly
 
Replying to Topic 'Sjøflyhavna i ettermiddag (fredag)'

Kopiert fra annen tråd:

Noen oppfatning om hvor lenge dere blir sittende? Skal plassere hund hos hundevakt for turen til VIE imorgen, men kanskje det finnes tid å dukke opp etter det? Er det noen offentlige kommunikasjoner i nærheten (navn på holdeplass?)?
 
Replying to Topic 'Sjøflyhavna i ettermiddag (fredag)'

31-bussen til IT Fornebu. Jeg tror faktisk det er kvartersavganger hele kvelden.

Hvor lenge vi blir sittende... Blir vel fort ni, i alle fall. Du får slå på til f.eks. KOG når du er klar til å dra utover.
 
Replying to Topic 'Sjøflyhavna i ettermiddag (fredag)'

Ser forresten trolig ut som om jeg stikker en liten tur bortom
 
Back
Top