• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Salget av 747 går dårlig.

Re: Salget av 747 går dårlig.

Boeing har vel ikke akkurat vært nytenkende på samme måte som Airbus med sin A380 som ser ut til å bli den "nye" store i lufta. Boeing hadde ikke tro på slike store fly og ønsket jo å satse motsatt på en annen type fly 7E7. Kan godt hende det slår an, men slik det er nå så bør vel Boeing snart komme med noe som kan konkurrere med A380 om de ønsker å konkurrere på det markedet.
Håper for Boeing's del at de har begynt å tenke før nå.....siden siste ordre på Jumbojeten kom i 2002, altså for 3 år siden.
 
Re: Salget av 747 går dårlig.

http://www.scanair-forum.net/forums/read.php?TID=2597
 
Back
Top