• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Priority tag hos BA

Hei,

sjekket inn bagasje hos BA på LHR for et par dager siden, har sølvkort og fløy økonomi. Fikk ingen priority tag.
Hvilket kunder får priority bagasje hos BA, Gull og Club/First eller kun Club/First?

Takk
 
Re: Priority tag his BA

Sånn jeg har forstått det så er det bare KUN Business eller First class kunder som enten reiser short, medium eller long hault som får priority tag hos BA nå. Ingen andre.
 
Re: Priority tag his BA

Er ingen prioritert bagasje som alliansefordel hos oneworld, heller ikke for Emerald (BA Gold). Men i en del tilfeller får man det likevel, bl.a. AA og CX praktiserer pribags for eliter.
 
Fikk pritag med BA fra Bgo-lhr-mad-gru samt også med Tam fra For-Bel-Mia og med BA Jfk-lhr-bgo for 3-4 uker siden

Har bare gull med AB som jeg fikk matchet fra EB
 
Back
Top