• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

OT: Med indflydelse på flyvning

sk931

ScanFlyer Rusty
OT: Med indflydelse på flyvning

Nu en Kategori 5 pige:

http://www.nhc.noaa.gov/text/refresh/MIATCUAT3+shtml/211955.shtml :(

Hilsen
Ole
 
Re: OT: Med indflydelse på flyvning

Jäklar anamme!!!
Da har damen uhindret vokst seg stor på det varme vannet i Mexico-gulfen, og dermed vil kysten av Texas få en helsikes opplevelse (havnebyen Galveston, f.eks). Heldigvis ser det ut til at Rita går vest av New Orleans, men tror nok at de får høyere vannstand pga at vindrotasjonen kommer fra øst.
Karibien og Florida er attraktive steder, men ikke om høsten! :( :( :(
 
Re: OT: Med indflydelse på flyvning

Etter dette årets orkansesong er jeg i grunnen glad jeg bor i Norge. En kald vinter blir liksom bare barnematen i forhold.
 
Back
Top