• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

OSL-EWR-OSL (2013)

Takk for flott rapport - med veldig fristende New York-bilder! United frister kanskje ikke så masse, men så lenge det er en direkterute er det jo bedre enn veldig mange alternativer. Du var veldig heldig med utsikten på siste del av utreisen, må jeg si.
 
Vittig, tro han fløy UA39 den 6 februar også. Bruker UA mye samme CC på sine ruter?

Forøvrig en veldig bra rapport. Jeg var i NYC nesten samtidig, og må si at det er litt urutinert ev deg å reise hjem samme dag som super bowl ;)


Ja, jeg har inntrykk av at UA bruker samme CC på en del av de lange rutene. Jeg husker en gang jeg skulle fly IAH-CCS og purseren møtte meg med "where were you last week?". Jeg har også blitt på hils med en del av dem som btjener rutene til Asia, så det ser ut til at der er et mønster. Mener forøvrig at fyren på bildene i tråden underholdt oss sist jeg fløy OSL-EWR for noen uker siden, men skal ikke si det helt sikkert.
 
Back
Top