• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Orlando i Juni

sail4fun

ScanFlyer Mile High Club
Noen som har noen gode forslag til fornuftig reisevalg/pris fra Oslo til Orlando i juni , avreise 15 Juni +/-3-4 dager og retur etter 10-14 dager.

2 Voksne , og en 11 åring.

Takk
 
He, he, sitter å ser på samme destinasjon på omtrent samme dager, men avreise fra Bergen. Kom over et tilbud i går hos KLM til ca 4500,-, da inn til MCO og ut fra MIA. Det er det rimeligste jeg har funnet, for Economy+ og Business ser British Airways ut til å ha gode priser nå. Kampanjene som går nå er betinget av retur innen 29.-30. Juni. Bare å leke seg litt med http://matrix.itasoftware.com :-)
 
Har selv brukt KLM TRD-AMS-ATL-MCO. Fungerte fint og var billigste alt. MD11 gjorde heller ikke saken værre ;)
 
Back
Top