• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Nytt kinesisk flyselskap bestiller A320

  • Thread starter Thread starter CK
  • Start date Start date

CK

ScanFlyer Mile High Club
East Star Airlines er navnet på et nytt (privateid) kinesisk flyselskap med base i Wuhan, som regner med å starte opp i mai 2006. Selskapet har bestilt 10 A320 som skal leases fra GECAS, samt signeert en intensjonsavtale om 10 A320 som skal kjøpes fra Airbus. Bak selskapet står East Star Group, et av de største private "travel service" selskapene i Kina.
 
Replying to Topic 'Nytt kinesisk flyselskap bestiller A320'

mere her: http://money.iwon.com/jsp/nw/nwdt_rt.jsp?section=news&news_id=dji-00004320051128&feed=dji&date=20051128&cat=INDUSTRY
 
Replying to Topic 'Nytt kinesisk flyselskap bestiller A320'

og her er bilde av første fly. Ganske stilig. Terningkast: 5
 
Back
Top