• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Norwegian etter 29. oktober

  • Thread starter Thread starter SBT
  • Start date Start date

SBT

ScanFlyer Silver
Medlem
Norwegian har lagt svært få destinasjoner for salg, etter 29. oktober. Er det noen som vet når de kommer til å legge ut billettene gjeldende etter 29. okt.? F eks er det ingen billetter til Spania som kan kjøpes etter 29. oktober. Jeg har spurt Norwegian i en epost, men svaret er omtrent ' kommer når de kommer'.
 
Gaa til deres Facebook-side og les spoersmaal og svar der, saa ser du at de saavidt er ferdige med sommerprorammet ... Saa da blir det nok en stund til hele vinterprogrammet er klart. Det ser ut til aa bli sluppet i drypp ...
 
Er visst endel som må klaffe før billettene blir lagt ut. Sakser fra hjemmesiden deres;

Norwegians ruter for neste sesong vil ikke bli lagt ut i salg samtidig. Man kan fra tid til annen finne billetter tilgjengelig på enkelte ruter, men ikke på alle.

Dette skyldes i første rekke at vi må ha bekreftet slot-tiden vår på flyplassen vi flyr til før vi legger ruten i salg. Dette igjen for å forsikre oss om at vi ikke selger et produkt vi ikke kan levere.

Generelt kan vi si at vi tilstreber å legge alle ruter i salg på et så tidlig tidspunkt som mulig. Vi anbefaler at du sjekker nettsidene vår jevnlig
 
Lurer av og til på om de driver og oppfinner hjulet på nytt ... Eller så er de bare dårlige til å finne på unnskyldninger. :lol:
 
Lurer av og til på om de driver og oppfinner hjulet på nytt ... Eller så er de bare dårlige til å finne på unnskyldninger. :lol:

...eller så er de litt mer lydhøre i forhold til hvor det er etterspørsel og setter inn støtet der...?;) Når det er sagt så synes jeg kanskje de burde ha planene klare nå.
 
Last edited:
Back
Top