• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Norwegian 737-300 i BOO

Cloudcruiser

ScanFlyer Silver
Ser at Norwegian har en -300 (?) stående på den militære delen av Bodø flyplass.

Noen som vet hva den gjør der og hva den brukes til?
 

Attachments

  • IMG_4890.jpg
    IMG_4890.jpg
    68.1 KB · Views: 541
Aha, det var der den var. Leste om den og lurte på hvor den var når museet ble besøkt sist helg. Den kommer kanskje inn eller nærmere etterhvert?
 
Mener å ha lest at den skal plasseres utenfor, men andre kan kanskje bekrefte eller avkrefte dette?

Espen
 
Yupp, planen er at den skal plasseres på plenen der det står et mindre privatfly i dag, så vidt jeg har forstått er det planen å bygge en "gate" i resturanten, så det skal være mulig å gå ombord, nårtid det blir hvet jeg ikke, den opprinnelige planen sa i fjor sommer, men tror arbeidet med den nye sivile utstillingen forsinket dette.
 
Back
Top