• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Marawell - Ny norsk hotellkjede

Someone

Moderator
Medlem
Ser ut som det kommer en ny norsk hotellkjede som kanskje kan bidre til de eksisterende må forbedre sine produkter?

Røkke og Aker er en av to hovedeiere

https://www.dn.no/reiseliv/kjell-in...-inn-og-utsjekk-akkurat-nar-du-vil/2-1-732299

Høsten 2022 åpner det første Marawell-hotellet i Oslo Airport City ved Gardermoen med 410 rom. Omtrent samtidig åpner også kjeden hotell nummer to i Vågsbunnen midt i Bergen sentrum i samarbeid med Pallas Eiendom (Hæve-familien). Det jobbes med prosjekter i Rogaland og Tromsø samt på Fornebu, Oslo sentrum og Trondheim står på ønskelisten.
– Marawell, som er en forkortelse for marvelous well living, blir en kjede med rundt ti hoteller i Norge og etter hvert omtrent like mange i europeiske storbyer. Det blir hoteller der du kan leve det gode, stressfrie livet mens du er på farten, forklarer Olav Langli som har fartstid fra så vel Radisson som Stordalens Comfort-kjede.
 
Back
Top