Mangler leg i reservasjon

Chris1

ScanFlyer Blue
Booket nettopp en reise (København-Zurich-New York-Frankfurt-København) med Swiss og Lufthansa gjennom supersaver. Når jeg åpner reservasjonen på hjemmesiden til både Swiss, Lufthansa og checkmytrip mangler første leg av utreisen (København-Zurich)

Noen som kan gjette hva årsaken til dette kan være??
 
Årsaken er nok at LH og LX ikke bruker samme bookingsystem (GDS) og derfor er ikke alt synlig i Amadeus. Checkmytrip er et Amadeus-system. Swiss er på vei over til Amadeus men har ikke flyttet enda:
SWISS’s migration to the Altéa Reservation and Inventory modules is scheduled for the beginning of 2016, with migration to Departure Control to follow in mid-2016.
http://www.amadeus.com/web/amadeus/en_ID-ID/Amadeus-Home/News-and-events/News/2014_5_21_SWISS-and-Amadeus-sign-long-term-Alt%C3%A9a-agreement/1259082627953-Page-AMAD_DetailPpal?assetid=1319595464135&assettype=PressRelease_C
 
Last edited:
Back
Top