Someone Moderator Medlem 7 Oct 2024 #1 Leser det i forslag til Statsbudsjettet for 2025 er foreslått å senke flypassasjeravgiften for flyvningene innen Norge og Europa fra 85 til 60 kroner.
Leser det i forslag til Statsbudsjettet for 2025 er foreslått å senke flypassasjeravgiften for flyvningene innen Norge og Europa fra 85 til 60 kroner.
J jb1 ScanFlyer Rusty Medlem 7 Oct 2024 #2 Someone said: Leser det i forslag til Statsbudsjettet for 2025 er foreslått å senke flypassasjeravgiften for flyvningene innen Norge og Europa fra 85 til 60 kroner. Click to expand... Den vanlige kranglingen er igang. Tviler litt på om den vanlige budsjettpartneren SV vil godta en senkning av flypassasjeravgifter. DYs aksjekurs stiger etter nyheten. Dog sank kursen fredag etter at passasjertall ble fremlagt. https://www.dn.no/bors/rekyl-for-flyaksjer/2-1-1720284
Someone said: Leser det i forslag til Statsbudsjettet for 2025 er foreslått å senke flypassasjeravgiften for flyvningene innen Norge og Europa fra 85 til 60 kroner. Click to expand... Den vanlige kranglingen er igang. Tviler litt på om den vanlige budsjettpartneren SV vil godta en senkning av flypassasjeravgifter. DYs aksjekurs stiger etter nyheten. Dog sank kursen fredag etter at passasjertall ble fremlagt. https://www.dn.no/bors/rekyl-for-flyaksjer/2-1-1720284
storg ScanFlyer Gold Medlem 7 Oct 2024 #3 Viktig å legge inn noen enkle seiere for SV i forhandlingene. Ellers kan det jo være de vil kreve å endre på noe viktig. Sent from my iPhone using Tapatalk
Viktig å legge inn noen enkle seiere for SV i forhandlingene. Ellers kan det jo være de vil kreve å endre på noe viktig. Sent from my iPhone using Tapatalk
Someone Moderator Medlem 7 Oct 2024 #4 Det gjør det også lettere for Avinor til å få en aksept til å øke sine avgifter, med mer enn bare inflasjonen, for å hjelpe til med å betjene gjelden der :stir:
Det gjør det også lettere for Avinor til å få en aksept til å øke sine avgifter, med mer enn bare inflasjonen, for å hjelpe til med å betjene gjelden der :stir: