• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Lavtflyvende fly over Oslo 9/7?

Pietro

Newcomer
Fløy et lavtflyvende (mellom 500 og 1000m kanskje) og forholdsvis stille fly over Oslo i 11:15 tiden. Det var helt grått/mørkt, så nesten ut som en privatjet. Trodde nesten det var en drone xD

Var ikke typisk militært bortsett fra fargen.

Noen info?
 
lavtflyvende fly over Oslo

Så ut som en av Forsvarets Falcon. Den fortsatte utover Fornebu, og den fløy svært lavt
 
Re: lavtflyvende fly over Oslo

Aha!
Var vanskelig å se. Fløy fort forbi. Men fyyyy så lavt og stille!
 
Bor selv i Son,og de har fløyet svært aktivt og lavt over oss den siste uka.Skikkelige krappe turns,og lavt over vannet og bebyggelsen.Øvelse kanskje?Er vant til en del heftig F16 flyging over her,men aldri Falcon.
 
Back
Top