• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Kritthvitt fly OSL 01.02

Hickok

ScanFlyer Mile High Club
Medlem
Så et kritthvitt fly uten dekaler ta av på OSL i dag kl. 08:18. Noen som vet hvilket fly dette var?
 
Det eneste flyet som tok av akkurat kl 08.18 var SK835 til Paris men det var LN-RRY og den er ihvertfall ikke hvit.
BT152 med YL-BBG tok av 08.16 så det kan ha vært den, men det er jo en 737-300 ogd essuten må den ha vært igjennom en lakkfjerning i det siste.
 
Det var AirBaltic sin YL-BBG som er en ex Aer Lingus -548, du så. Den er nokså nylig blitt helt hvitmalt med kun reg'en, og den har sannelig også fått montert winglets.:)
 
Back
Top