• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Klar for Fotovideos fotomesse?!

kekker

Onkel reisende kekker
For oss som bor i nærheten av Oslo og er en smule skadd av LBA (Lens Buy Addiction), er det en mulighet for å brenne penger hos fotovideo til uka..

Kampanjeavisa inneholder endel snacks, jeg skal selv ha meg et 8-16 mm objektiv fra sigma, alternativt 85 mm F1,4, stativ og så sikler jeg på et D7000 hus.. Så har jeg et i et letter beruset øyeblikk lovet å kjøpe et 7D hus til en venn.. Så da skal kredittkortet få vise hva det er godt for og enda noen CashPoints til meg fra Norwegian.. :-D
 
Last edited:
Back
Top