• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Innspill på Trump Soho New York

krs-per

ScanFlyer Blue
Innspill på Trump Soho New York

Heisann,

har tenkt meg en tur til New York i påsken sammen med fruen. Vi har 4 dager til rådighet og ser nå hvor vi skal bo (neste like gøy som å bestille flyturen!)

Har kommet over et godt tilbud på Trump Soho. Syntes rommene ser skikkelig lekre ut i tillegg til at man får skyskraper utsikt! Hvordan er det å bo i dette område kontra Midtown når man skal være litt turist ?

Vurdere forresten også Andaz 5th avenue og The Standard Highline hvis noen har innspill på disse!
 
Re: Innspill på Trump Soho New York

Fine alternativer du har valgt ut! Dette må jo bli bra uansett. Alle områdene du har valgt ut er bra å være turist i, og det er uansett enkelt å forflytte seg med t-banen. Selv har jeg nok best følelse for SoHo og Meatpacking District (har drukket øl på The Standard, fikk lyst til å bo der. Favorittbutikken min, Allsaints, ligger i samme gate ;)), og synes kanskje området rundt Andaz er litt masete, men jeg har ikke bodd i områdene, bare oppholdt meg der, så det kan være andre som har helt andre opplevelser. God fornøyelse uansett!
 
Re: Innspill på Trump Soho New York

Bodde der i august, meget bra hotell med fantastisk utsikt oppover Manhattan fra rommet i 39. etg. Stort rom med fantastiske senger, Starbucks rett over gaten for "lokal" frokost. Mange fine butikker og restauranter i området og mindre pes enn rundt Times Square hvor jeg har bodd tidligere. Bra kommunikasjon både med Subway og Taxi.
Kommer helt sikker tilbake.
 
Re: Innspill på Trump Soho New York

Supert, takk for gode innspill og tips. Da satser vi på Soho istedefor Midtown!
 
Back
Top