• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

God torsdagsmorgen fra Turku

Ståle

Amatør
God morgen fra Turku hvor jeg sitter etter minimalt med søvn inatt på Silja Lines Galaxy på en Club Galaxy kryssning.. SK2721 står det på biletten til tidsmaskinen som skal ta oss tilbake i tid på tur til Stockholm før Viking Lines Mariella skal ta oss over til Helsinki senere ikveld! Måtte ta fly tilbake da Galaxy ankommer Stockholm etter Mariellas avgang men hva gjør vel det når flyet er lakkert med Braathens-skrift! ;)

Ha en finfin dag uansett hvor dere skulle være, folkens!
 
God alt-for-tidlig-å-være-oppe-på-skjærtorsdag-morgen.
Første besøk i kantina på galemoen etter oppussingen. Må si interiøret virkelig har fått seg et løft. Turen går til HEL på dagsbesøk ene og alene for å sikre meg EBG nok et år.

God dag ønskes!
 
Gääääsp!

4.5 timmar med sömn i natt. Halvdag på kontoret här i Östeuropa men väskan är redan incheckad för eftermiddagens flight till GOT och påskfirande på Tjön! Ha en flott dag forumister.
 
Mornings fra Beitostølen. Strålende sol, som etterhvert skal få opp temperaturen. Får bruke skituren til å fundere på om det skal bli øl eller hvitvin på terrassen etterpå. Ha en fin dag :cheers:
 
God morgen fra Lillestrøm.

Her bærer det straks ut for å stå på ski. Og nei, det er ikke sånne bortover ski. Her er det super-retro nedoverski uten kavring. Man står så klart med skidressen man kjøpte for 150 kroner på marked i Beijing i 2001 og har skikkelig dykkemaske på.

Stå på!
 
God formiddag fra Bææærum, her har man ikke gjort noe i dag, og det skal jeg fortsette med tror jeg. Ha en fin torsdag!
 
Morgen fra Unitedklubben paa ORD. Siste arbeidsdag foer paaske her. Delta over til LGA, AA tilbake kl 1455. Skal bli deilig med langhelg

Fortsatt god ordentlig paaske til alle hjemme
 
God ettermiddag… Her må man jobbe I dag siden man er vanntro hund:D. Det er dog en komplementær fridag på søndag som gjør dette til en kommende bra langhelg.. Påske været ser definitivt godkjent ut – og første turen går til Rivington på Souk Madinat i kveld for å vise frem fruen litt igjen.
 

Attachments

  • photo21.jpg
    photo21.jpg
    43.2 KB · Views: 204
God torsdag. Lite som skjer, annet enn en forsøk på å booke en komplisert veg til London. Er innom tre forskjellige tidssoner så langt.

Have a good one :)
 
God dag fra Akersgata. Ingenting er som jobbepåske. Faktisk. Noen timer på kontoret, deretter hjem til bacalao (hjemmelaget) og sitronterte (hjemmelaget) og Riesling (kjøpt på polet). God Skjærtorsdag !
 
G'moorgen! Sola skin fortsatt - men fortsatt is på vannbolla til bikkjene. Nok en arbeidsdag i emning og eldstebikkja og MOW åpner rolig med kaffe/smultring/bacon-slabberas.

31451_10151321891596036_457743464_n.jpg
 
God ettermiddag fra Seattle! Akkurat avsluttet dagens møte med Lindblad Expeditions her i byen, hvor vi har planlagt et cruiseanløp til Smøla neste år. En bedre lunsj står for tur, før det blir en spasertur i byen. Hjem til gamlelandet på søndagsmorgen, så har et par dager til å nyte Seattle :)
 
Back
Top