Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
God tur over dammen, MOW!
Jo takk .. oppdaget akkurat at vi ser ut til å bli halvannen time forsinket ...![]()
Nei. 42E. Det blir en lang dags ferd mot fortsatt dag .....
Så er man hjemme igjen, og konstaterer at plenen må klippes og diverse ampler må vannes.
Turen over dammen gikk greit, også denne gang med flere pax enn seter. Dvs. at det fantes noen på klappseter rundt omkring. Litt turbulens rundt 30 grader vest, ellers ikke noe. Noen tlf. ang. et møte i morgen, en tur i butikken og litt sløving pga. litt jetlag, så er man snart klar for en enkel middag.
Nå er det 4 dager fri før retur til EWR i neste uke. Det skal bli bra! Kun to dager mellom IAD og EWR-turene merkes! Augustprogrammet byr på 2xIAD og 2xEWR (ett med to netter!) samt en økt i simulatoren. Arrangering av en 6-dagers sammenkomst med ungdom fra div. land i Europa den første uken, boklansering i Colosseum Kino den 18/8 (ikke mine bøker!) samt en Bordeaux-smaking i Operaen den 31/8 fyller opp resten av den måneden skulle jeg tro!
Ha en fin kveld.
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.