God onsdag morgen fra Midtausten

SudCaravelle

ScanFlyer Rusty
Medlem
God morgen fra Dubai. I dag ble gratisfrokosten inntatt på Mina Salam. Tror ikke hotellfrokoster er det ultimate for vekten, men la gå..

I kveld er det ut med noen artige nederlendere på mexe-restaurant så det blir nok aktivt..

Nyt dagen..
 

Attachments

  • photo111.jpg
    photo111.jpg
    81.2 KB · Views: 391
Re: God morgen fra Midtausten.

God dag fra Akersgata. Frokosten betyr en Skyr, uten at vekta går ned av den grunn. Nuvel, kaffe er viktigst før rapport skal oversendes til Siv Jensens undersåtter. Deretter skal det jobbes i ytterligere seks timer for noen uteøl. Kanskje Youngstorget i dag, i solen. Ikke så dumt. Om 14 dager er jeg straks klar for avreise. God onsdag!!
 
Re: God morgen fra Midtausten.

Litt trøtt i "trynet" etter at DY638 OSL-BGO ble 40 min forsinket og tok bakken i bergen rundt halv 12 i går kveld..
Uansett et fin bergensmorgen, Ulriken dekket i tåke og lett yr. Akkurat slik det skal være :)
 
Re: God morgen fra Midtausten.

God morgen. Våknet til sol her i hovedstaden så ser ut som jeg traff bra med den kombinerte avspaseringsdagen og "gjemmekontoret". Etter junior lagde litt rabalder under nattmaten var det greit og kunne sove nesten til ni. Flyttehjelp for en kamerat etterpå så da får kontorhendene mine kjørt seg litt. Ha en fin dag
 
Re: God morgen fra Midtausten.

God Morgen fra Gullkysten.

Sola skinner såvidt bak skyer, Som betyr at man blir utkommandert på hagearbeid av dragen.

Full feriemodus på jobb, av 150mann på kontoret tror jeg vi er 5 på jobb. Siste innspurt på en større avtale, så blir det nok langhelg ja! :D
 
Re: God morgen fra Midtausten.

God formiddag fra Forus,
Lettskyet her over i sørvest , det bør gi anledning til starte på innhøstingen av solbær fra hagen i ettermiddag. Det ser ut til å bli et godt år med bær.
Det blir det mye god saft og syltetøy av.
Det blir en kort dag på jobb idag.
Ha en fin sommerdag alle.
 
Re: God morgen fra Midtausten.

God morgen fra Stavanger. Startet dagen med en tur hos barbereren for å fikse litt på ansiktshår og håret på hodet. Noen småærend til ble unnagjort i en fei. Deiligt å få det gjort før sentrum fylles helt opp av folk. Nå har man fått på seg dressen og er straks klar for å feire Mormor som fyller nitti i dag. Ha en fortsatt en fin dag forumister!
 
Re: God morgen fra Midtausten.

God dag fra Palma.

Ble -RRE ned hit. Fortsatt like overrasket at flyet ser eldre ut innvendig enn ex-BU 737.
 
Last edited:
Re: God morgen fra Midtausten.

God dag fra Helsinki airport! Dagstur nummer to hit denne uka. :) En tur til i morgen så får det være nok for en stund. Blir jo litt poeng da! ;) På fem av de første ti flyturer denne uka i SAS PLUS har setet ved siden av vært tomt. :) Sete 1A hos Blue1 gir god plass til beina. Liker Blue1 godt. Ønsker alle en fin dag! :)
 
Re: God morgen fra Midtausten.

God ettermiddag fra Egersund

Ble en snarvisitt til en mann med benk man kan ligge på, nei ikke psykolog. Selv om det kanskje er noen som mener at jeg burde besøke en :p

Etter å plukket opp noe han mannen mente jeg burde ta, så ble det et aldri så lite Flyprat-treff da man traff på Stone utenfor.

Her er det sol og en grei temperatur, som det også er i Tananger. Dit skal man tilbake til om en time eller noe slikt. Bare se om man klarer å nappe til seg litt fôr først.

Ha en fin dag forumister :)
 
Re: God morgen fra Midtausten.

Oh lovely morning fra det dype sør ... 16 grader på terassen på morran - nesten så man tar på seg en genser. Nei, forresten .. :colgate: Og ikke skal det bli mer enn rundt 25 senere heller. Rene vinter'n, dette!

Men nå er det snart på tide å fylle kaffekoppen og dra på jobb. Godt man bare pendler opp trappa.
 
Re: God morgen fra Midtausten.

Pendler ned trappen her i Skaun, rundt 16 grader her også og torden meldt til ettermiddagen. Nesten som Atlanta det Andreas.. haha.

Deilig stille sommeruke, mye planlegging pågår selvsagt for høsten, men det får man da tåle. Bookingfingeren har fått kjørt seg en smule med mye jobbturer på vent, blir nok en travel høst ser det ut som. SAS er i hvertfall glad, ikke helt det samme med fruen... :)

Meldt 28-29 og 30 grader her de neste dagene, da blir pendlingen til terrassen...

Gooood dag alle!

Kim
 
Re: God morgen fra Midtausten.

God formiddag fra Cusco.
Vært nede hos turoperatøren og kvittet meg med en respektabel bunke USD, samt fått litt info, så nå er man klar for Inca Trail imorgen, satser på at det blir kanon.
Har ellers gjort noe så kjedelig som å betale regninger, må jo til selv om man ikke akkurat bruker boligen så mye i juli... Jakte noe lunch snart tenker jeg
 
Re: God morgen fra Midtausten.

God kveld fra litt vestenfor men dog øst for vest.
Litt sovings og så gyver det løs igjen. Men så plutselig er det noe som heter Mandag!
Og da er arbeidslivet slutt. I tre uker.
Om leveren ikke skrumper, så skal den ihvertfall få fete seg. Her står det my godt på lur :)
Ha en finfin kveld!
 
God kveld fra hytta i skjærgården her i sør.

Nok en superdag går mot slutten. Helstekt indrefilet på grillen i kveld var deilig. Nå er det GT og øl som gjelder. Og så skal det bli en super dag i morgen også.

Fortsatt god aften.
 
Back
Top